Darmowa dostawa od 150zł
Wysyłka 24h
30 dni na zwrot
Bezpieczne płatności
( ilość produktów: 1 )
Wyniki wyszukiwania dla:

Parasole przeciwdeszczowe, peleryny

Parasole i peleryny

Piesze wycieczki to doskonały sposób na spędzenie czasu wspólnie z przyjaciółmi czy rodziną. Spacery mogą przynieść dużo radości zgranej paczce znajomych czy dzieciom i rodzicom na rodzinnej wyprawie. Na taką okazję warto zabezpieczyć się przed deszczem, wybierając parasol lub pelerynę.

Przydatne i wytrzymałe parasole i peleryny

Peleryna jest wielofunkcyjna – sprawdzi się w różnych sytuacjach. Przyda się nie tylko na spacerze, ale także w trakcie wykonywania prac ogrodowych. Dzięki niej niestraszna Ci pora deszczowa. Choć większość prac w ogrodzie wykonujemy, kiedy nie pada deszcz, woda może pomóc rozmiękczyć ziemię, dzięki czemu niektóre czynności ogrodowe staną się prostsze. Peleryna to również dobre rozwiązanie w miejscach, gdzie nie możemy wnieść parasola i będziemy przemierzać długie dystanse, jak na festiwalach muzycznych.

Parasole – zapomnij o przemakaniu w trakcie deszczu

Nasz asortyment akcesoriów do domu, mieszkania i ogrodu jest na tyle bogaty, abyś mógł wybrać przydatną rzecz na każdą okazję. Parasol jest niedużym akcesorium, które warto mieć przy sobie. Wystarczy, że wrzucisz go do torebki lub plecaka i zapewniasz sobie odpowiednie zabezpieczenie na wypadek nagłych opadów. Wybierz parasol lub pelerynę z naszej oferty!

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo:

pixel